Budowa kontenerowa

Dzięki własnej produkcji kontenerów możemy dopasować zabudowę pod indywidualne wymogi klienta. Zabudowa tego typu gwarantuje zwiększoną przestrzeń i komfort pracy. Zabudowę kontenerową możemy dopasować do większości pojazdów użytkowych na rynku.
Konstrukcja kontenera składa się ze ścian typu sandwich i są one wykonywane w technologii próżniowej. 

Zewnętrzna i wewnętrzna warstwa ścian posiada fabrycznie wykonywaną powłokę z bardzo wytrzymałego poliestru (HDP). Powłoka HDP jest odporna na warunki atmosferyczne, środki dezynfekcyjne, nie wymaga konserwacji, jest elastyczna i nie pęka nawet przy uszkodzeniach. Powłoki są dostępne w kolorze pojazdu, co skraca termin dostawy i redukuje obciążenie dla środowiska w porównaniu do tradycyjnego lakierowania.

Ściany posiadają zintegrowany szkielet z połączonych profili aluminiowych, które pozwalają umieścić wiązki elektryczne, sprzęt medyczny, nosze, fotele oraz pozostałe elementy zabudowy w zaprojektowanym miejscu.
Wybór aluminium do zabudowy nadwozia zapewnia wysoką stabilność, odporność na korozję i uderzenia, radykalnie zmniejsza całkowitą masę pojazdu, prowadząc do niższego zużycia paliwa i emisji spalin. Izolacja termiczna ścian jest wykonana z pianki poliuretanowej. 

Podłoga, nadkola i puszki podłogowe mogą być dodatkowo wyposażona w izolacją dźwiękową. 
W ścianach możemy wykonać różnego rodzaju i wymiarów drzwi (obrotowe, przesuwne), okna oraz klapy dostępu do schowków zewnętrznych.

Dobrane materiały konstrukcyjne są przyjazne dla środowiska, ponieważ aluminium i pianka poliuretanowa nadają się w 100% do recyklingu. Stosujemy aluminium, które wymaga mniej energii do recyklingu niż podczas produkcji pierwotnego aluminium.
Konstrukcja kontenera wraz z zabudową spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 1789 i DIN 13500, co zostało potwierdzone pozytywnymi badaniami dynamicznymi.
Lekka konstrukcja, budowa pod wymiar zgodnie z ustaleniami klienta, sprawdzone procesy produkcyjne, najwyższej jakości materiały oraz wszystkie aspekty związane z bezpieczeństwem zapewnią stworzenie zabudowy kontenerowej zgodnie z Państwami oczekiwaniami.

budowa kontenerowa

B.A.U.S. AT Sp. z o.o.

Kontakt

B.A.U.S. AT Sp. z o.o. 

Ostaszewo 57 W,

PL-87-148 Łysomice

Mobile: +48 728 891 442

E-mail: info@baus-at.eu

 

Oddział firmy w Niemczech

B.A.U.S. AT GmbH

Grünauer Straße 201-209
D-12557 Berlin
Tel: +49 30 30642924
Fax: +49 30 30642925

E-mail:   info.de@baus-at.eu
               vertrieb@baus-at.eu

Instagram: 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję