Aktualności

osiem pojazdów RTW na bazie Mercedesa Sprintera 519 CDI 190 KM do powiatowego miasta Bergheim

W ostatnich dniach dostarczyliśmy do powiatowego miasta Bergheim osiem pojazdów RTW na bazie Mercedesa Sprintera 519 CDI 190 KM. Pojazd był pierwszym na rynku niemieckim wyposażonym w nowe zintegrowane niebieskie światła z przodu. Czekamy na Twoją opinię!

Pojazdy charakteryzują się także innymi nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak telepogotowie lekarskie czy system RFID z punktem dostępowym LTE. W rozbudowanym sprzęcie zastosowano także elektrohydrauliczny system CPS firmy Stollenwerk, np. funkcję grzania podkładki nośnej. W celu zwiększenia bezpieczeństwa jazdy wszystkie pojazdy zostały wyposażone w system kamer 360 stopni firmy Brigade. Naklejki zostały już dostosowane do nowego wizerunku korporacyjnego miasta powiatowego Bergheim.

Ważną częścią projektu była także bardzo dobra współpraca z klientami, którzy aktywnie pomagali w rozwoju pojazdów przez cały czas trwania projektu. Szczególnie dziękujemy Torstenowi Flemmowi (szefowi straży pożarnej), Jürgenowi Rymarczykowi (szefowi działu technologicznego) i Svenowi Küpperowi (szefowi działu ICT).
<<powrót

Kontakt

B.A.U.S. AT Sp. z o.o. 

Ostaszewo 57 W,

PL-87-148 Łysomice

Mobile: +48 728 891 442

E-mail: info@baus-at.eu

 

Oddział firmy w Niemczech

B.A.U.S. AT GmbH

Grünauer Straße 201-209
D-12557 Berlin
Tel: +49 30 30642924
Fax: +49 30 30642925

E-mail:   info.de@baus-at.eu
               vertrieb@baus-at.eu

Instagram: 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję